medusmaize

Šī interneta vietne MEDUSMAIZE ir veltīta vienam no 10 ‘’top’’ produktiem pasaulē (visnoderīgākie cilvēka veselībai) – biškopības produkcijai. Pirmajā vietā 10 ‘’top’’ produktu sarakstā ir ūdens. Arī par to. Un ne tikai.

Par zaļās jeb bioloģiskām metodēm ražotās pārtikas pārākumu pār ar intensīvām tehnoloģiskām ražoto pārtiku no medicīniskā skatupunkta. Par ilgstošu būšanu uz šīs zemes, jeb zaļo dzīvesveidu. Par to, ka cilvēkiem nav jāmirst no slimībām, bet jāaiziet no šīs pasaules, kad ir izbeigusies šūnu enerģija. Kā to panākt?

Līdzīgā formā kā skolas matemātikas uzdevumā paanalizēsim, kas mums ir dots un kas jāpanāk rezultātā. Mums ir dota zeme, saule, gaiss, ūdens, kā arī daļa floras un neliela daļa faunas. Ar to visu mums jābūt laimīgiem, priecīgiem un veseliem. Jāstrādā, jāaudzina bērni un sava pieredze jānodod tālāk. Rezultātā ciparam jābūt vismaz 100 mūža gadi vai vairāk.

Lai to sasniegtu, daudzi aktīvi sporto, citi cītīgi lieto visdažādākos aptieku reklamētos ‘’brīnumlīdzekļus’’, ir tādi, kas pievērsušies biškopības produkcijai. Ir svaigēdāji un veģetārieši. Arī badošanos praktizē. Daži ir aizrāvušies ar kādu no dietām, kuru skaits mērāms simtos. Ir daudz kas no tā pareizi un noderīgi. Taču ir viens BET - visam jābūt kompleksi un vienlaicīgi. Tas ir ūdens, uzturs, kustība un attīrīšanās vienlaicīgi. Un tajās vietās pasaulē, kur tas tā ir, cilvēki nepazīst mūsdienu populārākās slimības, kaut arī bieži vien ir nabadzīgi, dzīvo līdz pat 120 gadiem un mirst, kad ir izbeigusies šūnu enerģija, bet ne slimību dēļ. Tāpēc vietnē MEDUSMAIZE vārdam ‘’vienlaicīgi’’ piešķirts sevišķs akcents nozīme. Citādi ir veltīgi runāt par biškopības produkcijas noderīgumu, neizprotot veselības tehnoloģiju mehānismus.

Valsts atbildīgie ierēdņi no veselības nozares sūdzas, ka ir grūti nodefinēt, kas ir veselīga un kas ir neveselīga pārtika, ka tas esot ļoti plaši stiepjams jēdziens. Cerams, ka šis informācijas apkopojums par šo tēmu mazinās demagoģisku spriedelēšanu plašsaziņas līdzekļos un palīdzēs saprast slimību cēloņus, kā arī atrast ceļu uz veselību.

ES katru gadu tērē 700 miljardus EUR neveselīgā dzīvesveida seku likvidēšanai. Ekonomisti ir aprēķinājuši, ka darīt kaut ko veselības labā, pirms ar cilvēku noticis kaut kas, ir 7 reizes izdevīgāk, nekā pēc tam, kad jau noticis šis kaut kas. Cerams, ka šajā interneta vietnē MEDUSMAIZE atradīsiet noderīgu informāciju, lai ar jums šis kaut kas nenotiktu.

Relaksācijai ir ietvertas ap 1000 oriģinālas HD kvalitātes (1920×1080) un (2560×1440) px manas fotogrāfijas. Lai jūs priecē Latgales maz skartā daba! Turklāt bez uzmācošiem reklāmas baneriem!

Izstrādes procesā ir mēģināts Ieturēt principu: pāri visam pirmajā vietā likt patērētāja intereses, pat ja tās nesakrīt ar biškopja vai ārsta ekonomiskajām interesēm, nepārprotami un atklāti aizstāvot ‘’zaļo domāšanu’’ jeb ilgstošu būšanu uz šīs Zemes.

                                                                                                       maize150

Modprieksvards
 
Par Medusmaize.
Ja jums neatliek laika lasīt biezas grāmatas un klausīties garas lekcijas par veselības tēmām, ja jums nepatīk slimot, un negribat izdot naudu par ārstēšanos, ja jūs gribat būt vienmēr enerģijas pārpilni un esat noskaņoti nodzīvot aktīvu un garu mūžu, tad šī interneta vietne jums būs kā medusmaize. Par biškopības produkciju zaļo dzīvesveidu. Par veselību un slimībām vienkāršā, plašam lasītāju lokam saprotamā valodā ar pilnu tulkojumu angļu un krievu valodās.

Slimības dažādas, atpakaļceļš līdzīgs.
Par populārākajām mūsdienu slimībām, tādām kā sirds un asinsvadu, onkoloģija, cukura diabēts, osteoporoze, hipoksija utt. Par to rašanās mehānismiem. Arī par atpakaļceļu uz veselību, kurš ir pārsteidzoši līdzīgs. Jādot šūnām vajadzīgās barības vielas, ūdeni un skābekli. Ja vēl rūpēsieties par toksīnu neesamību, organisms pats tiks galā ar problēmām.

Bioloģiskais vecums.
Dzīvā organismā eksistē elektronegativitātes bioloģiskā gradācija. Šūnas membrāna ir vairāk negatīvi lādēta attiecībā pret starp-šūnu šķidrumu, šūnas citoplazma vairāk negatīvi lādēta attiecībā pret membrānu. Attiecīgi šūnas kodols pret citoplazmu. Ja to visu pakļauj maiņstrāvas elektriskā lauka iedarbībai, mikroskopā var redzēt, ka notiek savstarpējā ‘’dejošana’’ attiecībā vienam pret otru. Ja šūnas kodols ‘’nedejo’’, tas nozīmē, ka šūna nepilda savas bioloģiskās funkcijas. Interesantākais ir tas, ka ‘’nedejojošo’’ kodolu skaits precīzi atbilst bioloģiskajam organisma vecumam. Tas ir, jo lielāka šādu kodolu proporcija, jo lielāks bioloģiskais vecums. Būtībā šī ir visprecīzākā organisma nolietojuma noteikšanas metode, jeb bioloģiskā vecuma noteikšana. Kā rīkoties, lai pēc iespējas ilgāk šūnu kodoli ‘’dejotu’’, kā pagarināt ‘’bioloģisko jaunību’’? Šī ir interneta vietnes Medusmaize pamattēma.
Labāk ēst mazāk, bet kvalitatīvāk.
Ir izpētīts, ka tikai 5% no mūsdienu tradicionālā uztura organisms asimilē. Tas nozīmē, ka 95% aiziet atkritumos un rada toksīnus. Organismam jātērē milzīgs šūnu enerģijas daudzums, lai neitralizētu toksīnus un izvadītu atkritumvielas. Veidojas apburtais loks: šūnām vajadzīgas barības vielas – gribas ēst – jo vairāk ēd - jo sliktāk asimilējas – jo šūnas lielākā badā – atkal gribas ēst. Rezultātā organisms strauji, nolietojas jeb noveco. Secinājums – labāk ēst mazāk, bet kvalitatīvāk. Par to, ka ar bioloģiskajām metodēm ražotā, dzīvā, tas ir termiski un ar konservantiem nenogalinātā pārtika ir pārāka par to, kas ražota, izmantojot intensīvās tehnoloģijas. Par to, kādus bioloģiski aktīvos produktus, kas mūsu organismā nerada atritumvielas, saražo bites. Par to visu un daudz ko citu interneta vietnē Medusmaize.

Neizglītota sabiedrība ir viegli manipulējama.
Neizglītota sabiedrība ir ļoti padevīgs materiāls manipulācijām – pareklamē un skries pirkt. Piemēram, pabaidi ar holesterīnu, skries pirkt holesterīnu pazeminošos preparātus. Pastāsti, ka herbicīdu un insekticīdu atliekas pārtikā pieļaujamos daudzumos ir nekaitīgas un cilvēki to droši lietos. Farmācija kopā ar industriālās pārtikas ražotājiem gūst milzīgu peļņu, izmantojot to, ka sabiedrība ir neizglītota. Realitāte ir tāda, ka indes nemēdz būt nekaitīgas, tās mēdz būt ātrākas vai lēnākas iedarbības. Rezultātu tas nemaina. Tāpēc neļaujiet ar sevi manipulēt, izglītojieties! Cerams, ka šajā interneta vietnē atradīsiet daudz noderīgas informācijas.

Tiešaitē pašlaik...

Klātienē 38 viesi un nav reģistrētu lietotāju